Highland Life logo
A great place to live, work and play


Laipni lūdzam Nairn

Citizens Advice Bureaux (Pilsoņu konsultāciju birojs) / Atpūtas kompleksi un baseini / Bibliotēkas / Skolas / Noderīgas Interneta adreses

 

Nairn pārstāv vismazāko Highlands apgabalu, tomēr šeit jūs atradīsiet divus iespaidīgus golfa laukumus un Cawdor pili, kas ir bijušas mājas Thanes un Earls priekštečiem kopš 14. gadsimta.

 

Vietējais pilsoņu konsultāciju birojs

Nairn Citizens Advice Bureau

6 High Street

Nairn, IV12 4BJ

Tel. : 01667-456677

Fakss: 01667-451081

E-pasts: bureau@nairncab.casonline.org.uk

 

Informācijai:

Tā kā birojam ir pieejami tulki, Nairn pilsoņu konsultāciju birojs var palīdziet klientiem dažādās valodās.

 

Darba laiks:

No pirmdienas līdz piektdienai, 10.00 – 13.00

Ceturtdienās arī no 17.30 – 19.30

Nedēļas nogalēs slēgts.

 

 

Atpūtas kompleksi un baseini

 

Nairn Leisure
Marine Road
Nairn
IV12 4EA

Tel. : 01667 453061

Menedžeris: Simon Workman

 

Bibliotēkas

 

Nairn Library
68 High Street
Nairn
IV12 4UA

Tālrunis: 01667 458506
Fakss: 01667 458548

nairn.library@highland.gov.uk

Darba laiks:

Pirmdiena

10.00 - 20.00

Otrdiena

10.00 - 18.00

Trešdiena

10.00 - 13.00

Ceturtdiena

10.00 - 18.00

Piektdiena

10.00 - 20.00

Sestdiena

10.00 - 13.00

 

Skolas

Auldearn Primary, Manse Road, Auldearn, Nairn IV12 5SX
Mrs M Nesbitt
Tel. : 01667 452118 Fakss: 01667 453029
e-pasts: auldearn.primary@highland.gov.uk

 

Cawdor Primary, Cawdor, Nairn IV12 5XP
Mrs F Lewthwaite
Tel/Fakss: 01667 404219
e-pasts: cawdor.primary@highland.gov.uk

 

Millbank Primary, Millbank Crescent, Nairn IV12 4QB
Mrs M Mackay
Tel. : 01667 452240 Fakss: 01667 452632
e-pasts: millbank.primary@highland.gov.uk

 

Nairn Academy, Duncan Drive, Nairn IV12 4RD
Mrs J Godden
Tel. : 01667 453700 Fakss: 01667 453128
e-pasts: nairn.academy@highland.gov.uk

 

Rosebank Primary, Academy Street, Nairn IV12 4RB
Mrs C Johnston - Acting
Tel. : 01667 454090 Fakss: 01667 455299
e-pasts: rosebank.primary@highland.gov.uk

 

 

 

 

Noderīgas Interneta adreses

 

Nairnshire Partnershiphttp://www.nairnscotland.co.uk/

 

This page was last updated on 05.01.2007. If you spot any inaccuracies or inconsistency in information, please email us at hief@scvo.org.uk

© 2010 Highland Public Services Partnership.
Project part-financed by the European Union (European Regional Development Fund) within the INTERREG IIIB Northern Periphery Programme